Zanimivosti
Reese Witherspoon potrdila: “Vrača se blondinka s Harvarda!”

Vrača se blondinka s Harvarda. Kmalu bomo videli kako se drži legendarna Elle Wood v štiridesetih.
Po skoraj dvajsetih letih od prve Blondinke s Harvarda, “Legally Blonde” je v kinematografe prvič prišel junija 2001, močno upamo, da bo Reese Witherspoon spet zaživela. Tretje nadaljevanje te priljubljene komedije je hollywoodski studio MGM napovedal že leta 2018, vendar se ni izšlo. Kot so napovedali lahko premiero pričakujemo maja 2022.
V tretje nadaljevanje je vključena tudi glavna zvezda prvih dveh filmov Reese Witherspoon, igralka je to celo potrdila na svojem Instagramu. “Resnica je … blondinka s Harvarda 3,” je na kratko zapisala poleg svojih fotografij v roza bikiniju – takšnih, ki bi jih z veseljem nosila Elle Wood.
Tokrat bo Reese tudi v vlogi producentke, nekaj svežine pa bosta vnesla tudi nova scenarista. Mindy Kaling (In the Office, The Mindy Project) in Dan Goor (Brooklyn 99) sta namreč združila moči. V intervjujih za ameriške medije je Kalingova dejala, da je že zdaj navdušena nad raziskovanjem, kakšna mora biti in bo Elle Woods kot 40-letnica. “Zelo mi je všeč Elle Woods in ko me je Reese vprašala ali želim sodelovati, sem se takoj strinjala. Komaj čakam, na odzive ljudi, kaj si bodo mislili o tem, kako smo Elle upodobili v 40-ih letih, sploh v primerjavi z 21 – letnico” je pojasnila soavtorica zadnjega nadaljevanja priljubljene filmske franšize.
Če bo vse po načrtih in če bo pandemija dopuščala, naj bi še letos začeli s snemanjem!
Foto<: Rex
Zanimivosti
Nina Pušlar delila pismo, ki ga je prejela pred 15 leti

Odločila se je, da ga deli preko družbenega omrežja, preberite, kaj je v njem pisalo …
Slovenska pevka Nina Pušlar je s svojimi sledilci na Instagramu delila 15 let star spomin. Objavila je pismo, ki ga je takrat prejela od RTV Slovenija. V njem pa vesela novica, da bo nastopila v zabavni oddaji Spet doma.
»Po 15. letih sem odprla posebno škatlo, v kateri sem našla pismo, ki ga vidite pred sabo.
V živo se spomnim bratovega klica sredi odmora drugega letnika srednje šole: “Nina, domov je prišla kuverta iz RTV, sigurno je odgovor.”
Že čez sedem minut je bil pred šolo, kamor sem, kar v copatah, pritekla tudi jaz. Joj, kakšna sreča, ne da se je opisati z besedami. Brat je odšel domov, jaz pa od sreče, skoraj po zraku, naravnost v razred. Od vznemirjenja sploh nisem vedela, kaj se dogaja. Poletela sem in sošolci z menoj.,« je simpatična pevka opisala, kaj se je takrat dogajalo.
V oddaji Spet doma je teden dni potem, ko je zmagala v drugi sezoni Bitke talentov, predstavila pesem Ni ona.
Foto: Facebook
Zanimivosti
Boštjan Romih to zapisal svoji ženi, odzvali so se številni znani Slovenci

»Oprosti, spet boš zardela do ušes,« je s svojim zapisom, ki ga je namenil ženi, pričel Boštjan Romih.
Priljubljeni slovenski radijski in televizijski voditelj Boštjan Romih je znova dokazal, da je velik romantik in da zelo ljubi svojo ženo. V petek je praznovala rojstni dan in Romih se je zares izkazal s čestitko, ki jo je svoji Lari zapisal na družbeno omrežje Instagram.
“Oprosti, spet boš zardela do ušes,
Povedal bom ti, kar ti gre.
Nekdo te moral je poslati iz nebes,
Še danes ni mi jasno,
Kako sem si zaslužil te.”,« je zapisal. Ohhh, kako lepo!
Seveda pa ni izdal, koliko let je dopolnila njegova žena, ki je tudi mati njegovih treh otrok. »Saj nisem nor,« je dodal med ključnike in izdal le, da jih ima nekaj čez štirideset.
Njegovo čestitko so opazili tudi številni znani Slovenci.
»Ja pa je res lepotica. In ekstra sposobna ženska. Da mam 1/4 njene energije, tud jst bi premikala gore. Tako pa jih ona razporeja. In prav je tako. Ti pa klatiš zvezde za njo. Ma idealno! Srečno! Od srca ,« je zapisala Ivjana Banić.
»Najboljša sta! Lepo praznujta! ,« je zapisala Eva Godina.
»Vse najboljše mladenkaaaa,« je Lari čestitala tudi pevka Alya.
Foto: Facebook
Zanimivosti
Helena Blagne objavila fotografijo, a tokrat ni požela pohval ona

Le redko se zgodi, da naša prva dama slovenske glasbe objavi takšno fotografijo …
Priljubljena slovenska pevka Helena Blagne je naredila eno izmed redkih izjem in na svoj Facebook račun dodala fotografijo, na kateri pa je poleg nje tudi njen postavni sin Kristijan, ki ga ima pevka s svojim bivšim možem Mitjem Zamanom.
Postavni Kristijan, ki bo letos julija dopolnil že 23 let, je bil tokrat glavna točka na fotografiji. Mnogi sledilci in oboževalci so kar prezrli Jana Plestenjaka in tudi Heleno Blagne in oči usmerili v postavnega mladeniča. Njegova slavna mati je zagotovo lahko ponosna nanj, mnogi so zapisali, da je zelo lep, mi pa dodajamo, da je lepoto več kot očitno podedoval po svoji mamici. Ob fotografiji je pevka zapisala le eno besedo, ki pa v teh časih pomeni zelo veliko: »Nostalgija«
Oh, da, zelo močno upamo, da se tisti lepi časi kmalu vrnejo …
Nostalgija.🦋 #lepicasi
Objavil/a Helena Blagne dne Petek, 22. januar 2021
Foto: Facebook
-
Zabava21.01.2021
Velik šok za Igorja iz Ugodno oddam sina
-
Zanimivosti22.01.2021
Dončićeva mladostna mati Mirjam Poterbin spet zažiga! Poglejte njene zadnje fotografije
-
Zanimivosti23.01.2021
Helena Blagne objavila fotografijo, a tokrat ni požela pohval ona
-
Zabava21.01.2021
Jasna Kuljaj otrpnila od šoka – to ji je storila mama Manka
-
Zabava22.01.2021
Nina pred odhodom razkrinkala samovšečnega Marka
-
Zabava18.01.2021
Ugodno oddam sina: Nova TV se je odzvala na škandal
-
Zanimivosti23.01.2021
Boštjan Romih to zapisal svoji ženi, odzvali so se številni znani Slovenci
-
Zanimivosti22.01.2021
Znano, zakaj je umrla svetovna zvezda Mira Furlan